jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۳۴۳۰۶۸   ۲۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۹:۰۹

کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در قندهار افغانستان اعلام کرد که هواپیمای حامل کمک های این کشور برای زخمی های و خانواده ای شهدای حادثه تروریستی به مسجد فاطمیه قندهار به این استان رسیده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در قندهار اعلام کرد که هواپیمای حامل کمک‌های بشردوستانه ایران به قندهار پس از تخلیه محموله کمک‌های انسان دوستانه، شماری از زخمی‌های این رویداد را برای درمان به جمهوری اسلامی ایران انتقال داد.

جمهوری اسلامی ایران پیش از این نیز برای زخمی‌های و خانواده قربانیان حمله تروریستی به مسجد شیعیان در قندوز افغانستان نیز دو هواپیما کمک بشردوستانه فرستاده بود که شامل دارو، پتو، مواد غذایی و لباس گرم زمستانی بود.

جمهوری اسلامی ایران همچنین پیش از نیز چند محموله از کمک‌های خود را از طریق زمین و هوا به استان‌های مختلف افغانستان برای نیازمندان به مقامات طالبان تسلیم کرده بود و ایران طی ۴۰ سال گذشه همواره در کنار مردم افغانستان بوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها