jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۰۳۷   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۱:۱۵

به نظر می رسد غیبت رونالد آرائوخو، پدری و عثمان دمبله در دیدار بارسلونا برابر رئال مادرید قطعی باشد.

بارسلونا دیشب در دیداری دشوار مقابل والنسیا به برتری دست یافته و موقتا آرامش در اردوی این تیم برقرار شد. اما کاتالان ها این هفته در لیگ قهرمانان باید به مصاف دینامو کیف بروند و با توجه به دو شکست در دو هفته ابتدایی، تیم رونالد کومان چاره ای جز کسب سه امتیاز در این دیدار ندارد. اما یک هفته دیگر نیز نبرد حساس در استادیوم نوکمپ مقابل رئال مادرید برگزار خواهد شد.

 

اما در این میان بازگشت سرخیو آگوئرو به ترکیب بعد از هفته ها غیبت بهترین خبر برای سرمربی بارسلونا خواهد بود. این مهاجم آرژانتینی و 34 ساله دیشب برای اولین بار در لباس بلوگرانا حاضر شده و دقایق کوتاهی مقابل والنسیا در استادیوم نوکمپ بازی کرد. بارسلونا فصل قبل در ال کلاسیکوی خانگی مغلوب رئال مادرید شد و حالا تیم کومان به دنبال جبران آن شکست خواهد بود.

نشریه مارکا مدعی شد سه بازیکن جوان بارسلونا شامل پدری، عثمان دمبله و رونالد آرائوخو قطعا در دیدار مقابل دینامو کیف غایب هستند و شانس چندانی برای رسیدن آنها به مسابقه برابر رئال مادرید نیز وجود ندارد. دمیله که مدت هاست شرایط بازی کردن نداشته و علیرغم شرکت در تمرینات نمی تواند بارسلونا را یاری کند. مصدومیت های مکرر عضلانی آرائوخو باعث نارضایتی رونالد کومان از کادر پزشکی باشگاه شده و پدری نیز که اخیرا به جمع مصدومان بارسلونا اضافه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها