jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۹۸۵   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۰

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف ۱۱ هزار عدد انواع قرص غیرمجاز از دو عطاری در تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از پلمب 2 عطاری در تهران و کشف 11 هزار و 230 عدد قرص های غیرمجاز در این عطاری ها خبر داد.

سرهنگ مرادی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره تخلف از سوی عطاری ها، نظارت بر عملکرد عطاری ها با همکاری تیمی از معاونت غذا و دارو تهران در دستور کار قرار گرفت و در 24 ساعت گذشته از 377 واحد صنفی عطاری بازدید شد.

وی گفت: در این بازدیدها 2 عطاری متخلف شناسایی و در بررسی های بیشتر از این 2 واحد صنفی 11 هزار و 230 قرص های غیر مجاز کشف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران تصریح کرد: با هماهنگی قضائی هر 2 واحد صنفی پلمب و متصدیان این واحد ها برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح نظارتی همچنین 56 واحد صنفی تذکر کتبی دریافت کرده و متعهد شدند نسبت به آیین نامه و قواعد مربوط پایبند باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها