jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۸۰۴   ۲۵ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۵۸

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت خبر داد:

تجمع ۵۰ نفری ۲ قهوه‌خانه را بست / متصدیان دستگیر شدند

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب ۲ قهوه خانه به علت عدم رعایت پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از پلمب 2 قهوه خانه به علت عدم رعایت دستورالعمل و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.

سرهنگ مرادی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از فعالیت و بازگشایی 2 قهوه خانه در حوالی خیابان طالقانی و هلال احمر بدون رعایت دستورالعمل های ابلاغی ستاد کرونا مطلع شده و پس از حضور در محل، مشخص شد که حدود 50 نفر در این قهوه خانه ها حضور دارند.

وی افزود: با مشاهده وضعیت موجود با اخذ دستور قضائی متصدیان متخلف این قهوه خانه ها دستگیر و واحد صنفی شان پلمب شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران با اشاره به اینکه در صورت عدم رعایت دستورالعمل های ابلاغی ستاد کرونا توسط واحدهای صنوف پر ریسک شاهد گسترش و شیوع دوباره این بیماری خواهیم شد، خاطر نشان کرد: سلامت شهروندان و ارتقاء امنیت عمومی آنان ار اولویت های پلیس است.

وی از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده واحدهای صنوفی متخلف از طریق شماره تلفن 110 پلیس را در جریان قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها