مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر؛

2870 میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی واگذار شد

مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر؛

حمایت 4 میلیاردی بانک توسعه تعاون از شرکت تولیدی بخت آفرین

بانک توسعه تعاون در راستای اجرایی کردن سیاست های حمایتی خود از بخش تولید و صنعت و همچنین حمایت از کارآفرینان موفق استانی با اعطای تسهیلات 4 میلیارد ریالی از تولیدکنندگان حمایت کرد.
کد خبر: ۱۳۴۱۸۶۶

 


به گزارش جام جم آنلاین بوشهر ، این شرکت تولیدی با ایجاد اشتغال مستقیم برای 20 نفر نیروی انسانی جوان در بخش های مختلف و فراهم سازی شبکه توزیع محصولات در استان و علی الخصوص توزیع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و استانهای همجوار سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص داده است.


این گزارش می افزاید: شرکت بخت آفرین پارسا جنوب ، تولید کننده محصولات بهداشتی مصرفی با برند ثبتی بخت آفرین ، در زمینی به مساحت850 متر مربع و سالن کارگاهی مسقف 500 متر مربعی دراستان بوشهر ، شهرستان جم روستای علی آباد واقع شده و از لحاظ افزایش حجم تولید سالیانه و تنوع محصولات، از پیشگامان این صنعت در جنوب استان بوشهر بوده که حجم تولیدات شرکت فوق در زمینه تولید دستمال توالت ، حوله ای ، جعبه ای ، اقتصادی و سفره یکبار مصرف مجلسی و معمولی و نایلکس مجموعا" به میزان 2300 تن در سال است.

بانک توسعه تعاون به عنوان بانک توسعه ای در شکوفایی اقتصاد استان در سنوات گذشته نقش بسزا و تأثیرگذاری را در منطقه ایفا کرده وحمایت از کارآفرینان ، شرکت های تولیدی فعال استانی و طرح های اشتغال زا که در رونق اقتصاد منطقه ای و کشوری مؤثر هستند را در اولویت پرداخت تسهیلات در سال جاری قرار داده است .

شرکت تولیدی بخت آفرین پارسا جنوب با سرمایه گذاری 45 میلیارد ریالی یکی از ده ها طرح و مجموعه موفق اشتغالزایی در استان بوشهر می باشد.

شایان ذکر است بانک توسعه تعاون نیز حمایت از تولیدات داخلی را برای تحقق شرط اصلی رسیدن به توسعه پایدار در سرلوحه اهداف خود قرارداده است .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها