jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۶۰۳   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۲

قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران با درخواست آزادی اکبر خرمدین مخالفت کردند.

به گزارش جام جم آنلاین، حدود یک ماه قبل ، اکبر خرمدین که به اتهام قتل دختر و پسر و دامادش در زندان است ، در نامه ای به دادگاه درخواست کرد قرار بازداشتش به وثیقه تغییر کند. او در این درخواست اعلام کرد؛ با توجه به گذشت اولیای دم دامادم و این موضوع که دو تن از قربانیان فرزندانم هستند ،درخواست دارم قرار بازداشتم به قرار وثیقه تغییر کند. او همچنین به بیماری خود اشاره کرد و درخواست کرد بیرون از زندان باشد.

این درخواست به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و قضات این شعبه بعد از بررسی درخواست این متهم ، اعلام کردند که با توجه به جنایت هایی که او مرتکب شده ،باید تا زمان محاکمه و صدور حکم قطعی در زندان باشد.

اکبر خرمدین و همسرش، اردیبهشت ماه امسال در جریان قتل پسرش به نام بابک دستگیر شدند. آنها بعد از قتل پسرشان که از کارگردانان معروف سینما بود ، جسد او را تکه تکه کرده و در سطل های زباله سطح شهر رها کردند.پس از دستگیر این زوج ،آنها به قتل داماد و دختر خود به همین شیوه در سال های گذشته اعتراف کردند. این زوج ادعاهای متفاوتی از جمله آزار و اذیت قربانیان و موضوعات رفتاری را به عنوان انگیزه قتل اعلام کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها