jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۴۱۴۹۴   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۹:۲۳

مسابقات راگبی غرب آسیا که در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار شد با نایب قهرمانی تیم ملی مردان همراه شد و تیم بانوان ایران هم در بخش زنان به عنوان سوم دست یافت.

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم راگبی مردان ایران در  رقابت‌های غرب آسیا با تیم‌های قطر، فلسطین، امارات و لبنان همگروه بود که با ۳ برد مقابل قطر، فلسطین و لبنان و یک باخت به امارات به نیمه نهایی راه یافت. تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی هم با برتری برابر قطر میزبان فینالیست شد و در فینال مقابل تیم چند ملیتی و قدرتمند امارات که از چند بازیکن اهل فیجی( قهرمان المپیک) و نیوزلند بهره‌ می برد با وجود یک نبرد پایاپای مغلوب شد و در جایگاه نایب قهرمانی غرب آسیا ایستاد. 

همچنین تیم ملی راگبی بانوان ایران نیز در رقابتهای غرب آسیا با تیمهای سوریه، قطر، امارات و عراق همگروه بود که با یک پیروزی برابر عراق و یک تساوی مقابل امارات و دو باخت برابر سوریه و قطر راهی نیمه نهایی شد. ملی‌پوشان ایران در نیمه نهایی با باخت برابر امارات به بازی رده بندی رسید. در نیمه نهایی با شکست دادن سوریه( قهرمان مسابقات کشورهای عربی) به عنوان سومی دست یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها