jamejamonline
خراسان رضوی عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۲۷۹   ۱۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۹

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه ۱۶ مهر با حضور در مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) مشهد مقدس با جانبازان 70 درصد قطع نخاعی این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.

title

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جریان سفر به شهر مشهد به دیدار جانبازان قطع نخاعی بستری در مرکز آسایشگاه امام خمینی (ره) رفت و با این جانبازان به گفت‌وگو پرداخت.
معاون رئیس جمهور در حاشیه این دیدار در پاسخ به سؤالات خبرنگاران گفت: اولین هدف ما این بود که در نخستین روز ماه ربیع‌الاول به دیدار جانبازان بیاییم و عرض ارادتی با ایثارگران داشته باشیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: خدمت این عزیزان رسیدیم تا در فضای صمیمی مشکلات خود را با ما در میان بگذارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص احراز شهادت شهدا گفت: به دنبال این هستیم که برخی از فرایندهای کمیسیون احراز به صورت الکترونیکی انجام شود تا احراز شهادت در کمترین زمان خود انجام شود.
وی در خصوص ویلچر جانبازان گفت: ویلچر جانبازان باید متناسب با نیاز آنان باشد و برای این کار می‌توان از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کرد تا ویلچر مناسب را طراحی و تولید کنند که مسئله‌ای زمان‌بر است بنابراین اولویت فعلی استفاده از محصولات و تولیدات داخلی و در کنار آن استفاده از واردات ویلچر برای جانبازان ویژه است.
در این دیدار که به مدت سه ساعت به طول انجامید و حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و دکتر کیانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز حضور داشتند، جانبازان این مرکز درمانی نیز با ابراز خرسندی از دیدار با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیان مسائل خود پرداختند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس خراسان رضوی - یادداشت

بیشتر

نیازمندی ها