jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۱۲۶   ۱۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۴۳

خبرنگار سایت صهیونیستی "والا" نیوز از سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به واشنگتن در هفته پیش رو برای گفت وگو با همتای آمریکایی او در خصوص ایران خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، «باراک راوید» دقایقی پیش در توئیتی نوشت: "یائیر لاپید" وزیر خارجه رژیم صهیونیستی هفته آینده (۱۲ تا ۱۴ اکتبر/۲۰ تا ۲۲ مهر) برای گفتگو با "آنتونی بلینکن" وزیر خارحه آمریکا به واشنکتن سفر می‌کند.

لاپید تصریح کرده که تمرکز او {در این سفر} بر روی ایران خواهد بود.

"نفتالی بنت" نخست وزیر رژیم صهیونیستی سوم شهریور در اولین سفر رسمی خود به واشنگتن در این سمت، با آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا و دیگر مقامات این کشور دیدار کرد.

در این سفر، نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین با جو بایدن دیدار و گفتگو کرد. دیدار نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید، فرصتی به او داد تا بار دیگر ادعا‌ها و لفاضی‌های ضد ایرانی خود را تکرار کند.

در این سفر، بنت گفت که اسرائیل هیچ متحد قوی‌تر و قابل اطمینان‌تر از آمریکا ندارد.

"لوید آستین" وزیر دفاع آمریکا نیز در دیدار با نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که واشنگتن متعهد به امنیت اسرائیل است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها