jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۱۰۰   ۱۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۸

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه؛

دستگیری سارقان حرفه ای کابل برق و اماکن در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۲ سارق کابل برق و اماکن خصوصی و دلتی و اعتراف آن ها به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ سرهنگ “علیرضا دلیری” اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت کابل برق و اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.وی ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی چهازبر با استفاده از روش های خاص پلیسی ۲ سارق کابل برق و اماکن خصوصی و دولتی را شناسایی و سریعاً نسبت به دستگیری آن ها اقدام کردند.سرهنگ دلیری با اشاره به اعتراف سارقان به ارتکاب ۱۵ فقره سرقت کابل برق و اماکن خصوصی و دولتی ، از معرفی آنان به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها