jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۹۹۵   ۱۳ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۱

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد

واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله تهران از پنجشنبه

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت : با توجه به آغاز واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله، ۱۰۰ مرکز ویژه واکسیناسیون دانش آموزان و خانواده‌های آنان در شهر تهران در نظر گرفته شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا فولادوند درباره واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله از ۵ شنبه افزود: با توافق و تفاهمی که با دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی داشتیم، ان شاالله علاوه بر پایگاه‌های ثابت واکسیناسیون که (توسط وزارت بهداشت و سایرنهادها) در سطح شهر تهران مستقر شده اند و فعالیت می‌کنند و صد مدرسه در شهر تهران نیز آماده واکسیناسیون دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه در این صد مدرسه از پنجشنبه این هفته واکسیناسیون عمومی دانش آموزان آغاز خواهد شد گفت: از خانواده‌ها دعوت می‌کنیم که برای بالا بردن سطح ایمنی دانش آموزان و به نوعی برای کمک به مقابله با بیماری کرونا تلاش کنند بنابراین دانش آموزانی که از ۱۲ تا ۱۸ سال سن دارند، برای واکسیناسیون به پایگاه‌های مورد نظر و منتخب بیاورند و به مهار کرونا کمک کنند.


مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما برای انجام وظایفی که در ستاد مقابله با بیماری کرونا بر عهده آموزش و پرورش گذاشته شده است اعم از آماده سازی فضا، آماده سازی نیرو‌های ثبات و تجهیزات مورد نیاز آمادگی کامل داریم و دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز در کنار این آمادگی برای تزریق واکسن آماده کامل دارند که متخصص و پزشک نیز در کنار آن‌ها حضور خواهند داشت تا این روند ادامه پیدا کند.

وی گفت: بنابراین دانش آموزان (۱۲ تا ۱۸ سال) حتما در جریان باشند که در روز‌های پنجشنبه و جمعه این هفته واکسیناسیون رسمی در پایگاه‌های تهران انجام می‌شود.

فولادوند درباره دانش آموزانی که واکسن نمی‌زنند نیز گفت:هنوز ما در ابتدای مباحث هستیم و باید ببینیم ستاد مقابله با بیماری کرونا در این خصوص چه تصمیمی می‌گیرد و ما تصمیمات ستاد را اجرایی می‌کنیم.

وی ادامه داد: هنوز ستاد مقابله با بیماری کرونا نه تنها برای دانش‌آموزانی که احتمالا واکسن نمی‌زنند بلکه برای افراد عادی جامعه نیز که واکسن نزده اند تصمیمی گرفته نشده است و ما مجری سیاست‌های ستاد مقابله با کرونا هستیم.
 
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها