jamejamonline
گیلان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۶۵۱   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۱

نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص ورود واکسن برکت به گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی قول داده هر چه سریعتر مسئله واکسن برکت به گیلان را برطرف کند و انتظار داریم تا علوم پزشکی گیلان به وعده خود جامعه عمل بپوشاند.

به گزارش جام آنلاین گیلان،سید علی آقازاده با اشاره به مطالبه مردم برای ورود واکسن برکت به گیلان اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، مسؤولین دانشگاه علوم پزشکی قول دادند که هر چه سریعتر نگرانی از نبود واکسن برکت در گیلان را  برطرف کنند.

وی با بیان اینکه استان گیلان توقع دارد تا با توجه به مهمان‌پذیربودن فراتر از سهمیه برنامه‌ریزی صورت بگیرد، گفت: استان گیلان تنها از جمعیت ثابتی برخوردار نیست چرا که همواره مسافرت‌ها برقرار بوده لذا این موضوع نشان از لزوم اختصاص سهم بیشتری از میانگین کشوری به گیلان دارد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به گیلان باید فراتر از بحث سهمیه نگاه شود و این موضوع اولویت وزارت بهداشت قرار بگیرد، افزود: مسائلی همچون مسائل آب و هوایی و گردشگرپذیربودن استان منجر به مسافرت و به تبع آن افزایش بیماری شده که انتظار می‌رود تا وزارت بهداشت به این موضوع توجه ویژه داشته‌ باشد.

وی با بیان اینکه تعلل در ورود واکسن برکت به گیلان قابل پذیرش نیست و متاسفانه افراد زیادی معطل تزریق دز دوم خود هستند، افزود: دانشگاه علوم پزشکی باید هر چه سریع‌تر این موضوع را بررسی و به نتیجه برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس گیلان - یادداشت

بیشتر

نیازمندی ها