jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۰۶۳۸   ۱۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۷

کاروان تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز با پرواز اختصاصی راهی کشور امارات می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر ، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با امارات در حالی از روز گذشته در تهران آغاز شد که تنها ازیکنان داخلی به همراه اعضای کادر فنی حضور داشتند.

ملی پوشان داخلی صبح امروز نخستین تمرین خود را زیر نظر دراگان اسکوچیچ برگزار کردند. کاروان تیم ملی ایران ساعت ۱۶ امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه مهرآباد راهی کشور امارات می‌شود تا ادامه تمرینات خود را با بازیکنان لژیونر در دبی برگزار کند.

قرار است تمرینات تیم ملی ایران از فردا با حضور تمامی نفرات در امارات از سر گرفته شود.

تیم ملی فوتبال ایران ۱۵ مهرماه سال جاری مقابل امارات سومین دیدار خود در گروه A انتخابی نهایی جام جهانی قطر در قاره آسیا را برگزار می‌کند. ملی پوشان فوتبال ایران در دو دیدار قبلی خود مقابل سوریه و عراق به پیروزی دست یافتند تا هم اکنون در صدر رجدول قرار بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها