jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۰۰۰   ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۰:۳۹

مرکز سنجش آموزش پزشکی شرایط درخواست بازبینی آزمون دانشنامه تخصصی و آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی را فراهم کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، نتایج نهایی شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی روز یکشنبه چهارم مهر ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: داوطلبانی که مایل به بازبینی نتیجه آزمون خود هستند می‌توانند صرفا از طریق لینک بازبینی که در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قابل مشاهده است، درخواست خود را ارائه کنند.

مهلت ثبت درخواست بازبینی آزمون دانشنامه تخصصی و دانشنامه فوق تخصصی پزشکی تا دوشنبه ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ است.

آزمون کتبی و شفاهی شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی روز‌های ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه در دانشگاه‌های علوم پزشکی منتخب برگزار شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها