jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۳۳۹۸۸۷   ۰۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۸

مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان در حال حاضر در اردن و در بیمارستان به سر می‌برد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، در جریان مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا در اردن و پیش از دیدار تیم ملی کشورمان با کشور میزبان، تست  اعضای کادر فنی تیم و صونا بیداد بازیکن تیم ملی کشورمان مثبت اعلام و همین امر باعث شد این افراد راهی قرنطینه شوند.

آنطور که خبرنگار تسنیم کسب اطلاع کرده عزت‌الله رزمگر مدیر فنی تیم ملی کشورمان در حال حاضر در بیمارستانی در اردن بستری است. وی ابتدا در یک بیمارستان دولتی بستری شده بود، اما با پیگیری‌های فدراسیون هندبال و سفارت ایران در اردن وی به بیمارستانی خصوصی و یکی از چهار بیمارستان مطرح اردن منتقل شده است. خوشبختانه وی در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری نیست، اما برای تنظیم اکسیژن خون از دستگاه استفاده می‌کند.

خدیجه قانع مربی و نشمین شافعیان مشاور فنی این تیم نیز صبح روز گذشته بعد از منفی شدن تست خود وارد کشورمان شدند. صونا بیداد نیز امروز به کشور بازگشته است.

همچنین آخرین اخبار حاکی از آن است پاکدل رئیس فدراسیون هندبال نیز به کرونا مبتلا شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها