jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۱۳۳۹۸۲۴   ۰۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۷

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت در دستور پزشکی آمده که ستاره تیم ملی کشورمان ظرف ۲۱ روز می‌تواند بازی کند، اما او با گذشت ۳۰ روز هم نتوانست به میدان برود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم،‌ سید محمد ناظم‌الشریعه درباره حذف تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2021 لیتوانی، با شکست 3 بر 2 مقابل قزاقستان اظهار داشت: باید بپذیریم که همه تیم‌ها با شرایط ویژه‌ای به جام جهانی می‌آیند. تفکر ما این بود که حریف از شیوه بازی پنج نفره ثابت استفاده نمی‌کند و از دروازه‌بان خود در حملات بهره می‌برد.

« حریف را به‌خوبی بستیم و اوضاع بر وفق مراد بود.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: با پرس خوب توانستیم به قزاقستان فشار بیاوریم، اما همین مسئله باعث شد در نیمه دوم کم بیاوریم و فشار قزاقستان افزایش یافت. در بازی پنج نفره عملکرد خوبی داشتیم و یک گل صد درصد را در فاصله دو ثانیه تا پایان نزدیم. گاهی همین یک فرصت نصیب تیم می‌شود. فکر می‌کنم ما تمام تلاش خود را در مسابقات کردیم، اما اتفاقات دیگری هم رخ می‌دهد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص غیبت حسین طیبی و فرهاد فخیم مقابل قزاقستان به دلیل مصدومیت و اینکه طیبی نتوانست در مسابقات به میدان برود، به تسنیم گفت: متأسفانه غیبت بازیکنان تأثیرگذار است. طبق نامه‌ای که دارم، کمیته پزشکی در زمان مصدومیت طیبی گفت او 21 روز بعد می‌تواند بازی کند، اما حالا 30 روز گذشته و طیبی نتوانسته است بازی کند. شرایط این بازیکن بهتر شده بود و او را روی نیمکت هم نشاندیم، اما متأسفانه نشد که بازی کند.

ناظم‌الشریعه درباره خط خوردن نام محمدرضا سنگ سفیدی از لیست تیم ملی برابر قزاقستان پس از اختلاف این دو در دیدار مقابل ازبکستان خاطرنشان کرد: همه بازیکنان در زمین باید از فرامین مربی تبعیت کنند.

وی در مورد انتقاد کارشناسان از بالا بودن میانگین سنی ملی‌پوشان پس از حذف ایران عنوان کرد: بسیاری از کارشناسان درباره تغییر نسل صحبت می‌کنند، اما جوانگرایی امری کلی است و همه، از جمله باشگاه‌ها باید این کار را انجام دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها