jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۱۳۳۹۵۱۸   ۰۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۰:۵۳

وزیر کشور گفت: در روزگاری هستیم که نه از تحریم می‌ترسیم و نه از آمریکا و در مقابل هیچ‌کدام نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه آنها را به تسلیم شدن وادار می‌کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، احمد وحیدی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه مرحله‌ای جدید از انقلاب را در قامت گام دوم شاهد هستیم، اظهار داشت: خون‌های زیادی تقدیم شده تا امروز انقلاب با قدرت و صلابت در جهان نامش مطرح شود و قدرتی است که ستمگران را به زیر کشیده است.

وی افزود: زمان زیادی از کلام رهبری مبنی بر خروج آمریکا از منطقه نگذشته که شاهد خروج خفت‌بار آن‌ها از افغانستان و ذلت‌بار در عراق هستیم.

وحیدی با بیان اینکه مسیر انقلاب «روشن، قوی و پر‌عزت» است چرا که ادامه انقلاب سالار شهیدان است و پنجه در پنجه ابرقدرت‌ها انداخته و آن‌ها را بار‌ها تهدید کرده است، تصریح کرد: تاریخ پرافتخار بوشهر نشان می‌دهد رئیسعلی دلواری‌های جدید فراوان داریم و در روزگاری هستیم که نه از تحریم می‌ترسیم و نه از آمریکا و در مقابل هیچ‌کدام نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه آن‌ها را به تسلیم شدن وادار می‌کنیم.

وزیر کشور افزود: بوشهر که نماد ایستادگی وحدت، اتحاد و بزرگی است می‌تواند شاهد بسیاری از اتفاقات خوب باشد و شاید در آینده باید دروازه اقتصاد دریایی ایران باشد.

وحیدی با اعلام اینکه اقتصاد دریامحور از جمله ظرفیت‌های استان بوشهر است، گفت: در سال‌های آینده باید ۱۰ تا ۲۰ درصد اقتصاد ملی دریاپایه باشد.

وی اظهار داشت: اکنون که به لطف خدا و تاب‌آوری ملت سخت‌ترین تحریم‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم در آستانه یک خیز بزرگ در گام دوم انقلاب هستیم.

وزیر کشور با تقدیر از زحمات گراوند استاندار سابق بوشهر گفت: امروز فردی را برای استانداری استان بوشهر انتخاب کردیم که دریا‌دلی از نسل قاسم سلیمانی‌هاست و با تمام وجود بیش از ۴۲ سال به دنبال شهادت در میادین مختلف دویده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها