jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۴۵۴   ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۰:۰۴

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران خبر داد

دستگیری سارقی که از حواس پرتی شهروندان سوءاستفاده می کرد

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارقی خبر داد که از حواس پرتی شهروندان برای اجرای نقشه‌های مجرمانه‌اش سوء استفاده می‌کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران اظهار کرد: هفتم شهریور ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت کارت عابربانک به همراه یک متهم به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی افزود: محتویات پرونده حاکی از آن بود شاکی پس از انجام عملیات بانکی کارت خود را در دستگاه ATM بانک فراموش کرده و متهم از این موقعیت سوء استفاده کرده و عابر بانک این خانم را برداشته و یک دستگاه موبایل خریده است.

این مقام انتظامی با بیان دستگیری متهم در یک عملیات انتظامی تصریح کرد: متهم اظهار کرد پس از خرید یک دستگاه تلفن همراه آن را در اختیار همدستش قرار داده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه دومین متهم پرونده در مخفیگاهش در محدوده خیابان مولوی دستگیر شد، ابراز داشت: با دستور قضایی هر ۲ متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار این پایگاه قرار دارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها