jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۱۳۸   ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۰

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد

بخت گشایی ۲ میلیارد تومانی / شیاد دعانویس دستگیر شد

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دعانویسی خبر داد که با ترفند بخت گشایی ۲ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه سعید دالوند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری دعانویسی خبر داد که با ترفند بخت گشایی 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ کارآگاه دالوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: 2 خانم جوان برای دستگیری کلاهبرداری حرفه ای به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و اعلام کردند که در سال 97 با خانمی به اسم «ساناز» که مدعی داشتن قدرت های ماورایی و بخت گشایی است آشنا شده که در مدت 3 سال به دفعات مختلف مبالغی هنگفتی از آنان دریافت کرده است.

وی با بیان اینکه متهم به دفعات مختلف در مجموع 20 میلیارد ریال از شاکیان دریافت کرده بود، تصریح کرد: در چندین عملیات پلیسی، هویت واقعی متهم شناسایی و مشخص شد متهم قبل از شکایت شاکیان، مخفیگاه خود را تغییر داده است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: با تلاش کارآگاهان هویت واقعی متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی متهم در مخفیگاه جدیدش در محدوده نیاوران دستگیر شد.

سرهنگ دالوند افزود: این شیاد دعانویس، با دستور قضائی روانه زندان شد و کشف سایر جرائم احتمالی در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها