jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۹۸۸   ۳۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۷

استاندار مأرب با اشاره به تحرکات ائتلاف تحت سرکردگی سعودی برای وارد کردن داعش و القاعده به حریب، از ساکنان این منطقه خواست که به مقابله با آنها برخیزند.

به گزارش جام جم آنلاین، علی طعیمان استاندار مأرب از ساکنان حریب خواست که مانع از حضور القاعده و داعش و مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی در مناطق خود شوند.

وی افزود: طرحی از سوی ائتلاف سعودی و آمریکایی برای وارد کردن صدها نفر از عناصر تروریستی به منطقه حریب وجود دارد.

استاندار مارب اعلام کرد که نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی به دنبال وارد کردن هزاران عنصر تکفیری را از استانهای جنوبی و شرقی در تلاشی شکست خورده برای توقف پیشروی نیروهای مسلح یمن پس از فروپاشی مزدوران آنها هستند.

وی تصریح کرد: سرویس های اطلاعاتی سعودی و آمریکایی آخرین برگه های سوخته خود را در نبرد مارب به کار می گیرند یعنی عناصر القاعده و داعش. این پس از آن رخ می دهد که همه گزینه های آنها برباد رفته است و طرح های بی ثبات کننده آنها برای ساکنان مارب آشکار شده است.

طعیمان تاکید کرد: تلاش ساکنان استان مارب به منظور ممانعت از حضور عناصر تروریستی در مناطق آنها و حفظ امنیت و ثبات ضروری است. عناصر تروریستی جنایات متعددی علیه ساکنان مارب در راستی ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان در مناطق تحت کنترل ائتلاف سعودی، انجام داده اند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها