jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۹۶۹   ۳۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۴۶

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد

«دستگیری» عاقبت اوباشگری و توهین به پلیس / شرور سابقه‌دار به دام افتاد

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت ازدستگیری شروری خبر داد که با انتشار کلیپ در فضای مجازی ضمن ترویج اوباش‌گری به مأموران نیروی انتظامی توهین می کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از دستگیری فردی خبر داد که با انتشار کلیپ در فضای مجازی اقدام به ترویج اوباش گری، استفاده از سلاح سرد و گرم کرده و همچنین به ماموران نیروی انتظامی توهین می‌کرد.

سرهنگ راستی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: به دنبال رصد فضای مجازی، ماموران پلیس امنیت با کلیپی مواجه شدند که یک فرد با ظاهر و شمایل اراذل و اوباش و با در دست داشتن قمه اقدام به ترویج اوباشگری کرده و در بین صحبتهای خود به ماموران پلیس نیز توهین می کرد.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و پایش اطلاعاتی هویت و مخفیگاه این فرد که از اراذل و اوباش سطح دار جنوب غرب تهران و دارای سوابق متعددی از جمله شرارت و توزیع مواد مخدر بود، شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، وی در حوالی شهرک اکباتان و در یک تعقیب و مراقبت چند ساعته دستگیر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه از مخفیگاه متهم سه قبضه سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها