jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۱۳۳۸۸۹۸   ۳۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۲:۵۹

یک بازیکن دیگر هم در جام جهانی فوتسال به کرونا مبتلا شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، پیش از شروع جام جهانی فوتسال، فیفا تمهیدات مختلفی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در جام جهانی فوتسال در نظر گرفت.از جمله این که شرایطی برای ورود تماشاگران اخذ کرد مثل داشتن کارت واکسن یا جواب آزمایش منفی کرونا؛ برای تیم‌ها نیز رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هم‌چنین انجام تست ۴۸ ساعته کووید۱۹ در نظر گرفته شد با این حال مواردی از شیوع این بیماری در بین تیم‌ها مشاهده شده است.

پیش از شروع بازی‌ها یک بازیکن پرتغال به همین دلیل به قرنطینه رفت و بازی‌های ابتدایی جام جهانی را از دست داد.

پس از آن هم صربستان هم‌گروه ایران پیش از بازی با تیم کشورمان، دروازه‌بان خود را به دلیل مثبت شدن تست کرونا از دست داد تا به دروازه‌بان دوم خود در مرحله گروهی رقابت‌ها بازی دهد.

اخیرا هم تست مثبت ویروس کرونا توسط یک بازیکن فوتسال ژاپنی شرکت کننده در جام جهانی تأیید شد. با وجود این که تمام آزمایشات انجام شده فرد مورد نظر منفی اعلام شده بود، اما در آزمایش PCR یک روز قبل از آخرین مسابقه ژاپن تست او مثبت اعلام شد.

این در حالی است که جام جهانی یک‌بار هم به دلیل شیوع این ویروس به تعویق افتاد و حالا تیم‌ها باید امیدوار باشند که در ادامه مسابقات شاهد شیوع این بیماری بین تیم‌ها نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها