jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۷۵۱   ۳۰ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۴

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد

ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 18 تا 19

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در حال حاضر در محور هراز مسیر ‌رفت و برگشت‌ محدوده آب اسک ترافیک نیمه‌ سنگین است، از تردد روان در محورهای کندوان و فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد جاده شمشک-دیزین و محور خرم‌آباد-پل دختر

‌وی بیان کرد: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان‌‌‌، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال، جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد و جاده فرعی شمشک-دیزین به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

تردد روان در اغلب جاده‌های تهران-شمال/ ترافیک نیمه سنگین در ‌هراز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت‌ نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا همچنین از بروز ‌ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر ‌رفت و برگشت‌ محدوده آب اسک خبر داد.

وی تصریح کرد: ‌در حال حاضر‌ ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و حدفاصل گلدشت تا کمال شهر و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های پل فردیس و چیتگر داریم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ گفت: ‌در هیچ یک از جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

3 آزادراه‌ ‌پرتردد‌ کشور‌ در شبانه‌روز گذشته

محرابی‌نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 145 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج‌ با 134 هزار تردد و آزادراه ‌‌‌قزوین-کرج با 132 هزار تردد، ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 18 تا 19

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2357 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 1.7 درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها