وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم کارش را چطور آغاز کرده‌ است؟

اولویتی به نام واکسیناسیون هنرمندان

هشتمین جشنواره صنعت چاپ استان اردبیل با رویکرد رقابتی و انتخاب شاخص‌ها در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۳۳۸۷۴۸
فراخوان هشتمین جشنواره صنعت چاپ استان اردبیلبه گزارش جام جم آنلاین اردبیل؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه این جشنواره با همکاری اتحادیه چاپداران برگزار می شود، ضمن دعوت از چاپخانه‌داران، کارگران، صحافان، طراحان و لیتوگرافی‌ها به مشارکت در این جشنواره، هدف از این رویداد را تجلیل از فعالان عرصه چاپ استان بیان کرد.
محمدپور درباره بخش‌های مختلف جشنواره صنعت چاپ استان اردبیل گفت: این جشنواره در شاخه‌های مختلفی، چون چاپخانه برتر استان و شهرستان با ارائه دو نمونه کار چاپی کتاب، پوستر، کاتالوگ و ... که در یک سال اخیر به چاپ رسیده است و نیز بخش چاپ دیجیتال با ارائه دو نمونه کار چاپی برتر در یک سال اخیر برگزار می‌شود.
وی افزود: صادرکننده برتر با ارائه دو نمونه کار چاپی که در یک سال اخیر صادر شده و کارگر نمونه (طبق قوانین کار با معرفی چاپخانه‌ها)، همچنین پیشکسوت چاپخانه‌دار یا کارگر چاپخانه، از بخش‌های دیگر این جشنواره است.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: تولیدکننده محصولات و ماشین‌آلات چاپ با ارائه نوع خدمات و دستگاه‌های مرتبط با چاپ، آموزش و برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در یک سال اخیر و نیز تحقیق و پژوهش در حوزه چاپ با ارائه تحقیق و پژوهش چاپ شده در یک سال اخیر، از جمله بخش‌های دیگری است که شرکت‌کنندگان این جشنواره می‌توانند در آن مشارکت کنند.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: علاوه بر این موارد، بخش صحافی سنتی و دستی با ارائه دو نمونه کار صحافی و بخش گرافیست و طراح با ارائه دو نمونه کار چاپی در یکسال اخیر که در چاپخانه‌های استان به چاپ رسیده باشد، از جمله موارد دیگری است که چاپخانه‌داران، کارگران، صحافان و طراحان و لیتوگرافی می‌توانند در آن شرکت کنند.
محمدپور آخرین مهلت ارسال آثار را ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ اعلام و تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز با شماره تلفن ۳۳۲۳۰۸۷۳ تماس گرفته و آثار خود را به امور چاپ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تحویل دهند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها