روستای اندج الموت ثبت ملی می‌شود
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین

روستای اندج الموت ثبت ملی می‌شود

دکتر لطف اله سیاهکلی مرادی در بازدید میدانی از خیابان مولوی:

مسوولان به حقوق شهروندی مناطق پایین دست شهر قزوین توجه کنند

title
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با حضور در محله مولوی و در گفت وگو با کسبه و سکنه این خیابان، مشکلات و دغدغه های آنها را مورد بررسی قرار داد.
کد خبر: ۱۳۳۸۴۹۱

به گزارش جام جم انلاین قزوین ؛ دکتر لطف اله سیاهکلی مرادی در این بازدید چند ساعته، به مشکلات سکنه و کسبه خیابان مولوی گوش سپرد و با اظهار ناخرسندی از وجود دغدغه اهالی این خیابان که اغلب کم عرض بودن که مشکلاتی از جمله بارگیری تخلیه کسبه را سبب می شود، نبود محل پارک خودرو و بوی تعفن جوی های این گذر بود، قول پیگیری برای رفع مشکلات را داد.

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید همچنین از مسجد شهید ثالث که مربوط به دوره قاجاریه بوده و محراب آن محل قتل محمدتقی برغانی است، بازدید کرد و در خصوص نشست سقف آب انبار این بنای قدیمی که اکنون حیاط مسجد بر روی آن قرار دارد نیز مطالبی را بیان و قول پیگیری از سازمان های میراث فرهنگی و اوقاف را داد.

گفتنی است؛ مسجد شهید ثالث به اذعان هیات امنای آن، حدود 80 سال پیش مرمت شده و اکنون با وجود نیاز شدید به بازسازی، مسوولان میراث فرهنگی و اوقاف کمبود بودجه را در تاخیر مرمت آن عنوان می کنند.

وی گفت: متاسفانه ابتدایی ترین مسائل حقوق شهروندی در مناطق پایین دست شهر قزوین رعایت نمی شود که مسوولین امر می باید به این نقطه از شهر که مهم ترین آنها مشکل دفع بهداشتی فاضلاب و بهداشت محیط است، توجه و آنها را رفع کنند

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها