jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۳۳۷۸۹۳   ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۷

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی برابر تیم والیبال چین تایپه به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافت.

به گزارش جام جم آنلاین، روز دوم از مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به میزبانی ژاپن امروز آغاز شد که در یکی از بازی‌های امروز تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر صفر چین تایپه را شکست داد.

ایران که در این مرحله در گروه ششم قرار دارد، روز گذشته برابر کره جنوبی به پیروزی رسید و صعودش به مرحله نیمه نهایی را قطعی کرد اما با برد امروز مقابل چین تایپه به عنوان صدرنشین راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در بازی امروز که از ساعت ۱۰:۳۰( به وقت ایران) آغاز شد، شاگردان بهروز عطایی در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ پیروز شدند. در ست دوم چین تایپه حریف قدرتمندتری نشان داد و توانست حتی در مقاطعی از ایران پیش بیافتد اما در پایان ست تیم کشورمان ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد.

در ست سوم بازهم این ایران بود که قدرتش را به حریف تحمیل کرد و با نتیجه 25 بر 11 به پیروزی رسید تا بدون باخت راهی مرحله نیمه نهایی شود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها