jamejamonline
اصفهان عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۶۸۰   ۲۴ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۱

با همکاری خوب مردم استان اصفهان در مدیریت مصرف آب، تابستان امسال بدون هرگونه تنش اجتماعی سپری شد که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

با همکاری خوب مشترکین در مدیریت مصرف آب، فصل تابستان بدون تنش اجتماعی سپری شدبه گزارش جام جم انلاین اصفهان ؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به شرایط سخت تأمین آب در تابستان امسال گفت: کمبود 4300 لیتری آب در هر ثانیه از روزهای گرم سال جاری موجب شد تا برای نخستین بار در طول فعالیت این شرکت، با استفاده از تانکرهای سیار به شهروندان اصفهانی آبرسانی شود.

هاشم امینی گفت: هرچند از دهم خرداد ماه امسال تاکنون با استفاده از 5800 تانکر سیار نزدیک به 62 میلیون لیتر آب بین مشترکین شهری و روستایی آبفای استان اصفهان توزیع شده است اما مردم ساکن در 57 شهر و 380 روستای تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ، با صبر و متانت و مصرف بهینه آب، اجازه ندادند تا تنش آبی به تنش اجتماعی تبدیل شود.

وی که در جمع مدیران 38 منطقه خودگردان آبفای استان اصفهان سخن می گفت افزود: خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع از طریق رسانه ها و آگاه ساختن مشترکین از شرایط سخت تنش آبی، مردم اقناع شده و با مدیریت مصرف آب به یاری این شرکت شتافتند.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان انجام گفت: تجربه تابستان امسال نشان داد اگر به خوبی از ظرفیت فضای مجازی برای اطلاع رسانی به مردم و انجام هماهنگی های لازم میان بخش های مختلف استفاده شود، این فضا می تواند به نقطه قوت یک سازمان تبدیل شود.

امینی در بخش دیگری از سخنانش به موفقیت اخیر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجائی اشاره کرد و گفت: انتخاب این شرکت برای دهمین بار به عنوان شرکت برتر در ادوار مختلف جشنواره شهید رجائی، بیانگر ظرفیت بسیار خوب مدیریتی، نیروی انسانی و دانش تخصصی آبفای استان اصفهان است.

اضافه می شود در حال حاضر 98 شهر و 949 روستا در استان اصفهان از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان استفاده می کنند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس اصفهان - یادداشت

بیشتر

سرویس اصفهان - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها