jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۶۷۶   ۲۴ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۳

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت:تاکنون بیش از 20 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز در استان کرمان اجرا گردیده است.

title
اجرای بیش از 20 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز در استان کرمانبه گزارش جام جم آنلاین کرمان؛منوچهر فلاح،افزود:از ابتدای سال جاری تاکنون 500 کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح استان اجرا شده که انشاالله روند توسعه گازرسانی در حوزه لوله گذاری بالغ بر1000 کیلومتر دیگر در سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد:همچنین با انجام شبکه گذاری های جدید طی پنج ماهه نخست سال جاری،درحال حاضر میزان شبکه گذاری در استان به بیش از 20 هزار کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت:از ابتدای سال تاکنون نیز بیش از 7 هزار علمک گاز در سطح استان کرمان نصب گردیده که با احتساب این تعداد،کل علمک های نصب شده در استان به بیش از 463 هزار عدد رسیده است.

فلاح،ضمن اشاره به اینکه شرکت گاز استان کرمان توانسته است سال گذشته در سایر بخش های اجرایی اعم از اجرای شبکه و خطوط لوله،نصب انشعاب و جذب مشترک بیش از اهداف تعیین شده اقدام نماید،افزود:امیدواریم با تلاش و پیگیری همکاران محترم شرکت و پیمانکاران متعهد امسال نیز شاهد پیشرفت چشمگیری در این عرصه باشیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها