jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۳۳۷۵۸۶   ۲۴ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۰:۴۱

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور به شرکت‌کنندگان در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی توصیه کرد که برای خرید بلیت سفر به عراق چند روزی صبر کنند و عجله‌ای برای این موضوع نداشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو اربعین، محمدحسین ذیبخش، با بیان اینکه از بیست و هشتم شهریورماه تا دهم مهرماه فروش ویژه بلیت برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی صورت می‌گیرد، افزود: در ابتدا قرار بود که ۳۰ هزار نفر از زائران ایرانی در مراسم اربعین حسینی شرکت کنند، ولی بعد از سفر آقای الکاظمی به تهران این سهمیه به دوبرابر افزایش پیدا کرد.

وی در همین ارتباط ادامه داد: قبل از افزایش سهمیه، بلیت هواپیما برای رفت‌وبرگشت از ۶ فرودگاه کشور در شهر‌های تهران، اهواز، اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد حدود ۵ میلیون در نظر گرفته شده بود و اکنون باتوجه‌به افزایش سهمیه صورت‌گرفته تعداد ناوگان ما نیز برای جابه‌جایی مسافران باید افزایش پیدا کند و برنامه‌ریزی‌های قبلی که در مورد جابه‌جایی زائران داشتیم تا حدودی تغییر کرده است و در همین ارتباط در حال رایزنی با خطوط هواپیمایی هستیم تا به نحوی برنامه‌ریزی کنیم که هزینه کمتری به زائران تحمیل شود.

ذیبخش با بیان اینکه هزینه خدمات فرودگاهی در عراق از جمله نجف بسیار بالا است، تصریح کرد: اکنون باتوجه‌به افزایش سهمیه و اینکه ما باید ناوگان بیشتری را به کار ببریم هزینه خدمات فرودگاهی نیز افزایش پیدا کرده است، اما ما همچنان تلاش داریم که با هماهنگی با ایرلاین‌ها این هزینه را کاهش دهیم و امیدواریم طی دو الی سه روز آینده خبر‌های خوبی در این زمینه داشته باشیم.

این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشور به زائران اربعین حسینی توصیه کرد برای خرید بلیت هواپیما عجله نداشته باشند یکی دو روز آینده را صبر کنند و بعد اقدام به خرید کنند.
وی همچنین گفت: همان‌طور که پیش‌ازاین نیز گفتیم فروش ویژه اربعین ما از بیست و هشتم شهریورماه آغاز می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها