jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۹۸۲   ۲۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۶

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت:

بستری 374 بیمار در بخش کرونایی بیمارستان ها

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ شنبه 20 شهریور ماه، 374 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار جام جم آنلاین بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 66 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 17 مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 58  نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 20 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 5 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا 1 آقا با 53 سال سن با سابقه بیماری سایکوز و 1 آقا با 38 سال سن بدون سابقه بیماری و 2 خانم با 74 و 59  سال سن با سابقه بیماری قلبی، فشارخون و دیابت و 1 خانم با 42 سال سن بدون سابقه بیماری در استان بوشهر به ثبت رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 74 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد 54  نفر از آنها مثبت قطعی بوده ‎اند.
وی افزود: تا کنون  1894 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 83406  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
پست سکوی تحول دیجیتال

پست سکوی تحول دیجیتال

اگر 150 سال پیش که پست فقط برای ارتباط بین ادارات و سازمانهای دولتی و تنها ابزار ارتباطی بین دول بود، امروز تجارت بدون استفاده از شبکه پستی محال است

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها