jamejamonline
خراسان رضوی عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۹۳۶   ۲۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۷

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد را منصوب کرد.

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، دکتر محمدمهدی طهرانچی طی حکمی، دکتر محسن مرادی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و واحد مشهد منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی خطاب به دکتر مرادی آمده است: از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت های معنوی و مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش آفرینی مدیران واحدهای دانشگاهی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای راهبردهای نظام مدیریتی سند دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحدهای دانشگاهی براساس محورهای استقرار مبانی دینی و فرهنگی و توجه به امر تربیت در کنار آموزش به عنوان رکن اساسی سیاست های فرهنگی دانشگاه، ارتقای کیفیت آموزشی متناسب با نیازهای جامعه در طرح آمایش سرزمین، ارتقای سطح پژوهش‌های کاربردی و توسعه‌ای و استفاده بهینه از پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح پایش آزاد اهتمام ورزید.

ارتقای فرهنگ سازمانی و پیاده‌سازی نظام چابک اداری و ایجاد فرهنگ پاسخگویی و حفظ کرامت انسانی خانواده بزرگ دانشگاه، افزایش بهره وری همه عوامل، در چارچوب رسالت دانشگاه با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات از طریق اجرای طرح های سرمایه گذاری با هدف بسترسازی برای نوآوری فناورانه و اشتغال دانش بنیان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه، صیانت از دارایی ها و سرمایه‌های دانشگاه با رعایت انضباط مالی و مدیریت و کاهش هزینه های غیرضرور با تأکید بر استفاده از کالاهای ایرانی به منظور تقویت و حمایت از تولیدات داخلی، هدایت و هماهنگی یکپارچه بین واحدهای زیرمجموعه استان در چارچوب رسالت ها، اهداف و مأموریتهای دانشگاه در سطح ملی و استان و نظارت بر حسن اجرای امور در این واحدها و همچنین در محور تعامل مؤثر و الهام بخش با هیأت امنا و مسوولان استانی و کمک به توسعه هوشمند منطقه ای مبتنی بر طرح آمایش دانشگاه از دیگر موارد مطرح شده در این حکم است.

دکتر محسن مرادی با مدرک تحصیلی دکترای تخصصی منابع انسانی، عضو هیأت علمی دانشگاه امام رضا (ع) است که پیش از این رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی و واحد بجنورد بوده است.

معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه امام رضا (ع) و معاون اداری و مالی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از دیگر سوابق اجرایی دکتر مرادی است.
دکتر طهرانچی همچنین در نامه ای جداگانه، از زحمات دکتر مسعود طاهری لاری رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و واحد مشهد قدردانی کرد.
در حال حاضر ۶۰ هزار دانشجو در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی مشغول تحصیل می‌باشند که ۲۵ درصد این تعداد در مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۳۳ هزار دانشجو در واحد مشهد هستند.
هشت درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی را دانشجویان غیرایرانی تشکیل می‌دهند و ۲ هزار و ۶۰۰ دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تحصیل می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس خراسان رضوی - یادداشت

بیشتر

نیازمندی ها