jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۳۶۴۲۸   ۱۷ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۲

ژاپنی‌ها قید میزبان از مصاف قهرمانان باشگاهی جهان در سال ۲۰۲۱ را زدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال ژاپن تصمیم گرفته که امتیاز میزبانی از رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌های سال جاری را به کشوری دیگر واگذار کند.

با توجه به محدودیت‌هایی گسترده‌ای که در این کشور به منظور جلوگیری از شیوع کرونا وضع شده و اعتراضات فراوانی که شهروندان آن نسبت به برگزاری رقابت‌های المپیک و پارالمپیک داشتند، نهاد حاکم بر فوتبال ژاپن به اطلاع فیفا رسانده که از میزبان رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۱ منصرف شده است.

ژاپنی آماده شده بودند که در ماه دسامبر امسال برای اولین بار طی ۵ سال گذشته، برگزار کننده تورنمنتی باشند که در آن قهرمانان باشگاهی هر یک از قاره به مصاف هم می‌روند، اما ترس از بالا رفتن آمار ابتلای شهروندان‌شان به کرونا و درآمد‌های ناکافی از برگزاری مسابقات به خاطر محدودیت در بلیت فروشی سبب شده که آن‌ها قید میزبانی را بزنند.

فیفا هنوز درباره میزبان بعدی یا تغییر احتمالی زمان برگزاری این تورنمنت تصمیم نگرفته است، اما طبق اعلام برخی منابع احتمال دارد که جام جهانی باشگاه‌ها که هر سال در ماه دسامبر برگزار می‌شود، به سال بعد موکول شود.

ژاپنی‌ها پیش از این از میزبان کنگره فیفا و میزبانی از ژاپن در یک بازی دوستانه هم انصراف داده بودند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها