رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگویی مطرح کرد که ارتش این رژیم امروز توان مقابله با نقش ایران در منطقه و برنامه هسته ای آن را افزایش داده و به آمادگی اقدام علیه آن سرعت بخشیده است.
کد خبر: ۱۳۳۶۱۸۴
به گزارش جام جم آنلاین ، آویو کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در گفت‌وگویی با پایگاه خبری والا نیوز گفت که این رژیم آمادگی برای اقدام علیه برنامه هسته‌ای ایران را «تا حد زیادی سرعت بخشیده است».

کوخاوی به والا نیوز گفت: افزایش قابل توجه بودجه دفاعی که اخیرا با آن موافقت شده، به همین منظور بوده است. این کاری بسیار پیچیده‌تر است، به اطلاعاتی بیشتر، توان عملیاتی بیشتر و تسلیحات بیشتر نیاز دارد. ما در زمینه تمامی این‌ها کار می‌کنیم.

او در ادامه بیان کرد که هدف فعلی ارتش این این رژیم «به حداقل رساندن حضور ایران در خاورمیانه، با تاکید بر سوریه است، اما این عملیات‌ها در خاورمیانه اتفاق می‌افتند. در نتیجه، علیه حماس و علیه حزب الله هم هستند.

فرمانده کل نیرو‌های ارتش اسرائیل مدعی شد که حملات اسرائیل و دیگر عملیات‌ها «تا حد زیادی حضور و تسلیحات ایران را در میدان‌های شمالی کاهش داده است» و ارتش اسرائیل در از هم گسیختن «مسیر‌های قاچاق حزب‌الله، حماس و ایران در تمامی مناطق بسیار فعال بوده است».

کوخاوی همچنین گفت: عمق فعالیت ارتش اسرائیل بیشتر شده، به صورت ۳۶۰ درجه در سراسر منطقه فعالیت می‌کند. منتظر از راه رسیدن خطر نمی‌ماند، آماده می‌شود، با آن مواج می‌شود، آن را خنثی و ریشه کن می‌کند.
 
منبع: ایسنا
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها