jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۶۰۲۹   ۱۵ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۶

فرمانده مرزبانی استان بوشهر؛

بیش از 24هزار لیتر سوخت قاچاق توقیف شد

- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 24هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای بندر بوشهر خبر داد

 

- فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 24هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای بندر بوشهر خبر داد.
- سرهنگ "یداله شرفی" فرمانده مرزبانی استان بوشهر در تشریح این خبر گفت: با رصد اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات هدفمند عملیاتی مأموران پایگاه دریابانی بوشهر یک فرونتد شنارو حامل سوخت قاچاق در آبهای بندر بوشهر توقیف گردید.
- وی خاطرنشان کرد: این شناور که شامل 24هزار لیتر سوخت قاچاق بوده توقیف و در همین رابطه 4 نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی گردید.
- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: مرزبانان در راستای مقابله با قاچاق در مرزهای استان با تمام توان مقابله و با مخلان نظم اقتصادی برخورد قاطعانه خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها