jamejamonline
خراسان شمالی عمومی کد خبر: ۱۳۳۵۷۲۷   ۱۴ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۷

به گزارش جام جم آنلاین خراسان شمالی ؛ بنا به اعلام روابط عمومی تعاون روستایی خراسان شمالی، مقدار 551 تن کالای تنظیم بازار در سطح روستاهای استان توزیع گردید.

title

توزیع 551 تن کالای تنظیم بازار در سطح روستاهای خراسان شمالیرمضانی مدیر تعاون روستایی استان خراسان شمالی در تکمیل خبر فوق افزود  در راستای همکاری با ستاد تنظیم بازار و در جهت حمایت از مردم ساکن در روستاها در 5 ماهه نخست سال جاری مقدار 551 تن کالای تنظیم بازار در نقاط مختلف روستایی و با استفاده از توان شرکت های تعاونی مستقر در روستاها توزیع گردید.
رمضانی گفت: این مقدار شامل 401 تن شکر و 150 تن برنج بوده است که با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار توزیع گردید. مدیر تعاون روستایی استان ادامه داد: ظرفیت مهم وجود شرکت های تعاونی روستایی در روستاهای استان و بهره گیری از امکانات آنها همچون فروشگاه های مصرف، بازوی مهمی برای کمک به توزیع عادلانه اقلام اساسی در سطح جامعه و بالاخص روستا نشینان می باشد و شرکت های تعاونی علاوه بر خدماتی که در حوزه کشاورزی برای روستاییان به انجام می رسانند، نقش مهمی نیز در تامین و توزیع کالاهای یارانه ای بعده دارند.
رمضانی از دیگر خدمات ارائه داده شده توسط شرکت های تعاونی را تامین و توزیع انواع نهاده های دامی، کود، بذر، سوخت روستایی و خرید تضمینی و توافقی محصولات کشاورزی برشمرد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها