jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۴۱۱۰   ۰۵ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۴:۴۹

نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:

تخصیص بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه سلامت جنوب استان

نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار از طریق شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس جنوبی به حوزه سلامت جنوب استان اختصاص یافت.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار از طریق شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس جنوبی به حوزه سلامت جنوب استان اختصاص یافت.

علیرضا باقری در حاشیه نشست بررسی نیازمندی‌های حوزه سلامت شهرهای جنوبی استان با شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس جنوبی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد علاوه بر کمک ۱۰۰ میلیارد ریالی جهت خرید تجهیزات پزشکی و غیرپزشکی ۱۰ میلیارد ریال نیز خرید دارو اختصاص یابد.
وی خرید ۵۰ هزار سرم برای بیمارستان‌های استان را از مصوبات این جلسه اعلام اضافه کرد: مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به منظور تقویت مراکز واکسیناسیون به هر ۴ شهرستان جنوبی استان اختصاص یافت.
باقری بیان کرد: دستگاه Crm خریداری شده توسط پتروشیمی به بیمارستان امام خمینی کنگان اهدا و ۵ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات پزشکی مصرفی طی دو مرحله به این بیمارستان اختصاص یافت و تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای نظیر ونتیلاتور، دی سی شوک تخت احیا نوزاد و... به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص یافت.
نشست بررسی نیازمندی‌های حوزه سلامت شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در شهرستان عسلویه و به میزبانی شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس و با حضور نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده آیت‌الله صفایی بوشهری ائمه جمعه، فرماندهان بسیج سپاه پاسداران و روسای شبکه‌های بهداشت و درمان ۴ شهرستان جنوبی برگزار شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها