نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از سفر به واشنگتن گفت که دیدارهای او با مقامات آمریکایی بر ارائه یک دیدگاه استراتژیک جدید در راستای ممانعت از برنامه هسته ای ایران متمرکز خواهد بود.
کد خبر: ۱۳۳۳۸۵۷
به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل در بخشی از یک گزارش درباره سفر نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن نوشت: بنت که برای دیدار با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا عازم واشنگتن شده است، روز گذشته در فرودگاه گفت که عمده تمرکز دیدارهایش با مقامات آمریکایی بر موضوع برنامه هسته‌ای ایران خواهد بود، به ویژه پیش رفت‌هایی که در سال‌های اخیر کرده است.
بنت در این باره گفت‌: ما برنامه ریزی خواهیم کرد که چگونه جلوی برنامه هسته‌ای ایران را سد کنیم.

روزنامه نیویورک تایمز نیز گزارش داد که بنت همچنین در بخشی از یک گفتگو با این روزنامه گفته است که یک دیدگاه استراتژیک جدید درباره ایران واشنگتن مطرح خواهد کرد که شامل تقویت روابط با کشور‌های عربی مخالف با آن چه نفوذ منطقه‌ای ایران و «بلند پروازی‌های هسته ای» آن می‌خواند، اقدام دیپلماتیک و اقتصادی علیه ایران و تداوم حملات مخفیانه اسرائیل علیه ایران می‌شود.

نیویورک تایمز در ادامه به نقل از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: کاری که باید انجام دهیم و همین حالا هم انجامش می‌دهیم، شکل دادن یک ائتلاف منطقه‌ای شامل کشور‌های منصف عرب است که باعث ممانعت از این توسعه و این میل به سلطه جویی (ایران) می‌شود.
 
منبع: ایسنا
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها