jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۳۳۵۸۵   ۰۲ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۶:۱۲

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اظهار داشت؛

افتتاح طرح‌های ورزشی با سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیارد تومان

در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی ۹ طرح در شهرها و روستاهای استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیارد تومان در هفته دولت امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛

کرونا به بخش‌های مختلف جامعه از جمله به حوزه برنامه‌های ورزشی در 18 ماه گذشته صدمات و خسارت بالایی وارد کرده است و این درحالی است که برخی طرح‌های ورزشی در خدمات برنامه‌های مقابله با کرونا قرار گرفته است.

در این راستا برخی از سالن‌های ورزشی استان بوشهر به مراکز واکسیناسیون کرونا اختصاص یافته است. استان بوشهر در زیرساخت‌های ورزشی از جایگاه بالایی برخوردار است و توسعه طرح‌های ورزشی نقش مهمی در ایجاد زیرساخت‌های سلامتی، نشاط اجتماعی و کاهش ناهنجاری ایفا می‌کند.

افزایش سرانه فضای ورزشی در استان

افزایش سالن‌های ورزشی، چمن‌های ورزشی در روستاها و شهرها زمینه افزایش سرانه فضای ورزشی را فراهم کرده که در این راستا تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تکمیل طرح‌های نیمه تمام را یک اولویت دانست و اظهار داشت: این مهم در دستور کار قرار گرفته و اکنون 9 طرح در شهرها و روستاهای استان بوشهر با سرمایه‌گذاری 12 میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.

احمد بهروزیان‌فرد افتتاح زمین چمن مصنوعی روستایی در شهرستان دیر را از جمله این طرح‌ها دانست و تصریح کرد: برای اجرا این طرح‌ها در روستاهای اولی شمالی و جبرانی 16 میلیارد ریال هزینه شده است.

افتتاح چمن مصنوعی در روستاها

وی از افتتاح خانه ورزش در روستا بابامبارکی شهرستان جم خبر داد و بیان کرد: این پروژه با اعتبار 10 میلیارد ریال اجرا شده و در این شهرستان در روستای حاجی آباد چمن مصنوعی با سرمایه‌گذاری 12 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر افتتاح سال ورزشی چند‌منظوره بانوان دیلم با اعتبار 49 میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌ها دانست و افزود: در هفته دولت 4 زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان دشتستان، گناوه و دشتستان با اعتبار 33 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

بهروزیان‌فرد با اشاره به نقش مهم طرح‌های ورزشی در روستاها تصریح کرد: سالن‌ها و خانه‌های ورزش و زمین‌های کوچک چمن مصنوعی در روستاها نقش مهمی در توسعه و دسترسی متوازن به امکانات ورزشی دارد.

سرانه فضاهای ورزشی استان بوشهر افزایش یافته که این مهم با توسعه زیرساخت‌های ورزشی محقق شده و اکنون به 120 سانتیمتر رسیده است.

در میان طرح‌های ورزشی، توسعه و افزایش چشمگیر ورزش روستایی، زمین‌های ساحلی و چمن مصنوعی و سالن‌های سرپوشیده بیشتر خودنمایی می‌کند.

 

 
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها