کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را رسمی کرد.
کد خبر: ۱۳۳۲۹۲۱

به گزارش جام جم آنلاین؛با اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ کشور عربستان به عنوان میزبان مراحل یک چهارم نهایی تا فینال لیگ قهرمانان آسیا 2021 انتخاب شد!

در اطلاعیه رسمی وب سایت AFC آمده است: مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 (به صورت متمرکز در منطقه غرب) و همچنین فینال این مسابقات با توجه به تصویب کمیته مسابقات AFC و کمیته اجرایی AFC در عربستان انجام می شود.

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها، مطابق برنامه قبلی برگزار می شود. یعنی تیم های استقلال و الهلال در کشور امارات و استادیوم زعبیل و تراکتور و النصر در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه قطر با یکدیگر روبرو می شوند. پرسپولیس نیز در تاجیکستان با استقلال دوشنبه دیدار می کند و تیم های اماراتی الشارجه و الوحده در دبی به مصاف هم می روند.

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی قرار است 26 شهریور برگزار شود. ضمن اینکه بازی های این مرحله، 24 تا 27 مهر در عربستان برگزار می شود. دیدار فینال نیز به صورت تک بازی قرار است 23 نوامبر (2 آذر) در عربستان برگزار شود. در اطلاعیه کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز آمده است که مسابقات مراحل حذفی شرق آسیا در جئونجو کره جنوبی برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها