jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۱۷۹۳   ۲۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۶

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران خبر داد

سرقت تلفن همراه نوجوان در پوشش بازیافت

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری متهمی خبر داد که با تهدید نوجوانی تلفن همراه وی را به سرقت برده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره زورگیری در محدوده شهران، عوامل عملیاتی در محل مورد نظر حضور پیدا کردند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که نوجوان ۱۳ ساله‌ای که در پارک محل زندگی خود در حال گذراندن اوقات فراغت خود بود، با فردی که در پوشش بازیافت در حال پرسه زدن در پارک بوده مواجه شد.

سرهنگ آذین تصریح کرد: متهم با تهدید نوجوان به وسیله چاقو اقدام به سرقت تلفن همراه وی کرده و از محل متواری می‌شود، بلافاصله پس از فعال شدن عوامل پلیس در محدوده و با در دست داشتن مشخصات وی، این فرد را در کمتر از ۴ ساعت شناسایی می‌کنند.

وی افزود: در عملیاتی متهم دستگیر و تلفن همراه در جاسازی که در زیر شلوار وی ایجاد شده بود، کشف شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: نکته حائز اهمیت این است که شهروندان دقت داشته باشند فرزندانشان که کم سن هستند و قدرت دفاع از خود را ندارند در تفرجگاه‌ ها و اماکن شلوغ تنها نگذارند.

وی افزود: در حال حاضر قیمت یک دستگاه تلفن همراه دست کم ۳ الی ۴ میلیون تومان است و این عاملی است که متهمان ترغیب به سرقت این وسیله شوند، از طرفی یک سارق خدانشناس به خود اجازه می‌دهد که به نوجوانان حمله و از وی موبایل قاپی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها