jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۱۴۰۶   ۲۰ مرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۲۹

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره مشکل طرح معلم تمام وقت گفت: هنوز پرونده باز است و در حال رایزنی با دیوان عدالت اداری هستیم و فعلا هیچ کدام از احکام طرح معلمان تمام وقت را لغو نکرده‌ایم.

به گزارش جام جم آنلاین، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی، نیرو‌های پیش‌دبستانی و حق‌التدریس، اظهار کرد: پرونده تمام کسانی که قانون به ما برای استخدام، تکلیف کرده بود، کامل شده است.

وی ادامه داد: از آموزشیاران نهضت سوادآموزی طبق قانون باید آزمون می‌گرفتیم که برگزار شد، ولی ۶ هزار نفر اعتراض داشتند که به علت شرایط کرونا نتوانستند در آزمون شرکت کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده مجوزی دریافت کردیم که از تعداد باقی مانده دوباره آزمون بگیریم که اخیرا برگزار و پرونده آزمون بسته شد؛ هر فردی قبول شود برای گذراندن دوره به دانشگاه فرهنگیان می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه برای جذب نیرو‌های حق‌التدریس و آموزشیاراان بعد از سال ۹۲ قانونی نداریم، گفت: قرار است به استناد مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هم دیگر قانون جدیدی وضع نشود.

الهیار ترکمن درباره مشکل طرح معلم تمام وقت نیز بیان کرد: هنوز پرونده باز است و در حال رایزنی با دیوان عدالت اداری هستیم و فعلا هیچ کدام از احکام معلمان تمام وقت را لغو نکرده‌ایم.

وی تصریح کرد: رایزنی‌های ما ادامه دارد و امید است به نتیجه برسد و همان فوق العاده ویژه ۱۷.۵ درصد برایشان ادامه یابد.
 
منبع: خبرگزاری فارس
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها