jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۷۱۴   ۱۶ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۸

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد

«قاپ‌ زنی» در شمال تهران / کشف ۱۲۶ فقره سرقت گوشی تلفن همراه

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند چهار نفره سارقان تلفن همراه در شمال تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ سعید دالوند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از انهدام باند 4 نفره سارقان تلفن همراه و کشف 126 فقره قاپ زنی در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ دالوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت قاپ زنی با یک دستگاه موتورسیکلت در محدوده شمال تهران پیگیری موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت و مأموران کلانتری 123 نیاوران در آغاز تحقیقات خود سرنخی از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاپ زنی به دست آورده و با افزایش گشت زنی 2 موتورسوار را پس از قاپ زنی دستگیر کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: 2 متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف کرده و 2 همدست خود را به پلیس معرفی کردند.

وی با اشاره به دستگیری 2 عضو دیگر این باند در عملیاتی دیگر، خاطرنشان کرد: اعضای این باند 4 نفره در مجموع به 126 فقره سرقت قاپ زنی در شمال تهران اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها