jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۳۳۰۱۴۰   ۱۳ مرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۵

با توجه به ابتلای یکی امیدهای کسب مدال کشور الجزایر در رقابت های وزنه برداری المپیک به کرونا ، شانس مدال آوری ملی پوش ایرانی بالا رفت.

به گزارش جام جم آنلاین ، علی داودی ملی پوش وزن دسته فوق سنگین وزنه برداری اکنون برای کسب مدال در المپیک کار راحت تری دارد چرا که حریف الجزایری او به کرونا مبتلا شده است. ولید بیدانی سومین ورزشکار الجزایری است که تست کرونای وی مثبت اعلام شد. 

تصور می رفت تست کرونای او امروز منفی باشد اما چنین نشد و او با دریافت تست کرونای مثبت کل رقابت های وزنه برداری را از دست داد و میدان را برای حریفانش از جمله علی داودی خالی کرد.

بیدانی که شش بار قهرمان قاره آفریقا است بدون شک بهترین امید آفریقا برای کسب مدال در تمام ۱۴ وزن بود.

او در آخرین مسابقات جهانی فدراسیون وزنه برداری در سال ۲۰۱۹ پنجم شده بود و به نظر می رسید که در سومین بازی المپیک خود مدعی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها