jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۰۸۹   ۱۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۶

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش آموزش برای کنکوری‌ هایی که قصد اطلاع از وضعیت قبولی خود دارند، در درگاه الکترونیکی این سازمان آغاز شد.

به گزارش جام جم آنلاین، داوطلبانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۰ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند از امروز سه شنبه ۱۲ مردادماه مهلت دارند با مراجعه به درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت درخواست خود برای انتخاب رشته مجازی این سازمان اقدام کنند.

این انتخاب رشته فقط برای اطلاع داوطلبان از وضعیت قبولی آنها در رشته و دانشگاه مورد نظر است و فرایند انتخاب رشته اصلی از ۱۴ مردادماه آغاز خواهد شد.

متقاضیان با پرداخت مبلغ ۱۴ هزار تومان می توانند از این خدمت سازمان سنجش بهره مند شوند.

این انتخاب رشته مجازی برای همه داوطلبان گروه های آزمایشی پنجگانه کنکور سراسری ۱۴۰۰ انجام می شود.

به گزارش ایرنا، دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز از امروز در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه برگزار و یک میلیون و ۸۹ هزار و ۲۰۰ کنکوری در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها