jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۰۰۸۹   ۱۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۵۶

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش آموزش برای کنکوری‌ هایی که قصد اطلاع از وضعیت قبولی خود دارند، در درگاه الکترونیکی این سازمان آغاز شد.

به گزارش جام جم آنلاین، داوطلبانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۰ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند از امروز سه شنبه ۱۲ مردادماه مهلت دارند با مراجعه به درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت درخواست خود برای انتخاب رشته مجازی این سازمان اقدام کنند.

این انتخاب رشته فقط برای اطلاع داوطلبان از وضعیت قبولی آنها در رشته و دانشگاه مورد نظر است و فرایند انتخاب رشته اصلی از ۱۴ مردادماه آغاز خواهد شد.

متقاضیان با پرداخت مبلغ ۱۴ هزار تومان می توانند از این خدمت سازمان سنجش بهره مند شوند.

این انتخاب رشته مجازی برای همه داوطلبان گروه های آزمایشی پنجگانه کنکور سراسری ۱۴۰۰ انجام می شود.

به گزارش ایرنا، دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز از امروز در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه برگزار و یک میلیون و ۸۹ هزار و ۲۰۰ کنکوری در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها