jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۲۹۹۹۳   ۱۲ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۹

احتمال دارد قسمتی پنت هاوس شیشه ای کریس رونالدو تخریب شود چرا که مجوز ساخت آن را نداشته.

به گزارش جام جم آنلاین ، کریستیانو رونالدو ساخت یک پنت هاوس در لیسبون پایتخت پرتغال را تمام کرده است اما از سوی شهرداری این شهر اخطاری جهت تخریب اتاق شیشه ای تعبیه شده روی بام این برج دریافت کرده است. 

رونالدو این اتاق شیشه ای روی پنت هاوس 6.5 میلیون یورویی اش در لیسبون را بدون مجوز ساخته که شهرداری در این رابطه به فوق ستاره یوونتوس هشدار داد.

رونالدو برای کسب مجوز قانونی نیاز به یک ماه زمان دارد تا پروسه قانونی را طی کند اما رونالدو با هشدار شهرداری تا 15 روز آینده مواجه است که احتمال دارد این اتاق شیشه ای را تخریب شود.

احتمال تخریب پنت هاوس شیشه ای کریستیانو رونالدو (عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها