jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۶۹۰   ۱۱ مرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۵۶

آیین تشییع سرباز وظیفه شهید "عبدالحبار مختوم‌نژاد" صبح امروز (دوشنبه) در ستاد فرماندهی پلیس تهران بزرگ با حضور سران لشکری و کشوری برگزار شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، این سرباز شهید متولد سال ۱۳۸۰، مجرد و اهل و ساکن شهر گنبد استان گلستان بود که عصر روز شنبه در یکی از عملیات‌های پلیس پایتخت با متهمی که قصد متواری شدن داشت، درگیر و بر اثر ضربات چاقو در قلب به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

رئیس پلیس پایتخت در واکنش به شهادت این سرباز وظیفه، تاکید کرد: نیروی انتظامی تا پای جان، پای امنیت مردم ایستاده است و در این مسیر همواره شهیدانی را تقدیم تامین امنیت و آرامش مردم می‌کند.

 
پیکر سرباز شهید

سردار "حسین رحیمی" روز گذشته نیز از دستگیری عامل شهادت سرباز وظیفه مختوم‌نژاد در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این سرباز وظیفه جمعی کلانتری ۱۱۰ پلیس پیشگیری پایتخت بود، افزود: عامل شهادت این مامور وظیفه‌شناس که دارای چندین فقره سابقه محکومیت است، ناجوانمردانه با ضربات متعدد چاقو مامور عزیز ناجا را شهید و از محل متواری می‌شود.

سردار رحیمی اضافه کرد: پیگیری‌های صورت گرفته این فرد جانی در کمتر از ۱۰ ساعت در خارج از محدوده تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها