فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران:

هیچ نگرانی در مرزهای شرقی وجود ندارد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

مرزهای شرقی کشور در امنیت کامل هستند

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند و تاکنون هیچ مشکلی مخصوصاً در مرزهای شرقی کشور نداشته‌ایم.
کد خبر: ۱۳۲۹۶۶۴

به گزارش جام جم آنلاین، دریادار پاسدار علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: قوت سپاه، بسیج و نیروهای مسلح به‌گونه‌ای است که تمام جهان می‌دانند که نمی‌توانند کوچک‌ترین خللی در امنیت جمهوری اسلامی ایران به وجود آورند.

فدوی خاطر نشان شد: وقتی که آمریکایی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند و می‌دانند که در عرصه نظامی مقابل جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانند به پیروزی برسند و همواره با شکست مواجه می‌شوند، دیگر کشورها و مجموعه‌ها حساب کار خودشان را می‌کنند.

مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند «زمانی که ما به قله برسیم، دشمنی‌ها نیز تمام می‌شود»، از این رو ما نیز به این سمت حرکت می‌کنیم و هر روز به این هدف نزدیک‌تر می‌شویم، تصریح کرد: مرزهای جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل هستند و تاکنون هیچ مشکلی مخصوصاً در مرزهای شرقی کشور نداشته‌ایم و با اقتدار و توانمندی‌هایی که وجود دارد در خصوص مرزها و مجموعه‌ای بالاتر نیز مشکلی به وجود نمی‌آید.

وی پیرامون حضور پرشور گروه‌ های جهادی در عرصه‌های خدمت‌رسانی گفت: قطعاً هر حرکتی که به خیل بی‌انتهای مردم متصل باشد دارای خیر و برکت است از طرف دیگر بسیج نشان داده است که در همه عرصه‌ها پای‌کار است و زمانی که یک اتفاق برای هم‌وطنشان می‌افتد دیگر آرام نمی‌گیرند تا آن گرفتاری را از بین ببرند یا از آن کم کنند.

حضور 42 هزار گروه جهادی ثبت شده در بسیج

جانشین فرمانده سپاه از حضور 42 هزار گروه جهادی ثبت شده در بسیج خبر داد و افزود: کرونا تمام جهان را دچار مشکل کرده است اما در کشور ما هیچ‌گاه از مشکلاتی که برای دیگر کشورها به وجود آمد به وجود نیامده است زیرا ما مردم مسلمانی داریم که کمک کردن به هم نوع را بالاترین فریضه می‌دانند.

مجلس شورای اسلامی پای‌کار گروه‌های جهادی آمد

فدوی ادامه داد: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی پای‌کار گروه‌ های جهادی آمده است و امسال منابع مالی که این گروه‌ها برای کارهای بزرگ نیاز دارند را پیش‌بینی کرده است و انشاالله با شروع به کار آقای رئیسی، دولت نیز پای‌کار خواهد آمد و گرفتاری‌های موجود به زودی حل می‌شوند.

«بسیج سازندگی» به «بسیج جهاد سازندگی» تغییر می‌کند

وی با بیان اینکه به زودی اسم بسیج سازندگی به بسیج جهاد سازندگی تغییر می‌کند، گفت: با حل شدن مشکلات کشور با تلاش خیل عظیم مردم و گروه‌های جهادی، مردم فراموش می‌کنند که کشور مشکلاتی همچون مشکل آب داشته است از طرف دیگر حضور پررنگ جوانان در عرصه‌های جهادی دارای خیرات فراوانی است.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها