jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۶۶۰   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۹

پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری دو نفر از عوامل درگیری و تخریب رستورانی در غرب تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ صادق قره باقری، رئیس پلیس دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری 2 نفر از عاملان درگیری خبر داد که پس از تخریب رستورانی در غرب تهران، در مخفیگاهشان پنهان شده بودند.

سرهنگ قره باقری در تشریح جزییات خبر فوق اظهار داشت : در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تخریب رستورانی در غرب تهران و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان توسط تعدادی از افراد شرور در محدوده ستارخان بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت و مأموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و تلاش شبانه‌روزی ، 2 نفر از عاملان اصلی این درگیری و تخریب را شناسایی کرده و هر 2 شرور را روز گذشته پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه شناسایی و دستگیری سایر عوامل تخریب و درگیری در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت عمومی جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها