jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۶۰۰   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۴

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد

انهدام باند زورگیران شمال تهران / شناسایی ۲۲ مالباخته

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و انهدام باند سه نفره زورگیری در شمال پایتخت و شناسایی ۲۲ مالباخته تاکنون خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت در گفتگو با فارس از انهدام باند زورگیران شمال تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه شریفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: بیست و یکم اردیبهشت ماه 2 مظنون به اسامی محمد و طاهر توسط ماموران کلانتری 137 نصر دستگیر و با توجه به اینکه دستگیر شدگان فوق در خیابان گیشا با یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش در حال پرسه زنی بودند توسط گشت کلانتری دستگیر و برای بررسی تخصصی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: با توجه به مخدوش بودن پلاک موتورسیکلت، داشتن اسامی مستعار و بیان اظهارات متناقض در تحقیقات پلیسی؛ نهایتا هر 2 متهم ناگزیر به ارتکاب بیش از 25 فقره سرقت به عنف (زورگیری) در سطح شهر تهران با همدستی فرد دیگری به نام کامران شدند.

سرهنگ کارآگاه شریفی افزود: پس از اعتراف صریح متهمان، شناسایی مالباختگان در دستور کار قرار گرفت و تاکنون 22 نفر شناسایی و متهمان صراحتاً به انجام کلیه سرقت ها اعتراف کردند.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران خاطرنشان کرد: تلاش کارآگاهان برای دستگیری متهم متواری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها