jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۵۳۱   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۴

سرپرست پلیس راه استان مازندران خبر داد

بازگشایی جاده هراز/ نجات مسافران محبوس

سرپرست پلیس راه استان مازندران: جاده هراز که بر اثر سیل بسته شده بود بازگشایی شد؛ این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت و مسافران گرفتار در داخل تونل، پس از مدتی به بیرون هدایت شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ عبادی گفت: جاده هراز ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز یکشنبه ۱۰ مرداد به علت بارش شدید باران و ریزش کوه در محدوده تونل اول و دوم لهاش مسدود شد.
 
سرپرست پلیس راه استان مازندران افزود: با تلاش نیرو‌های راهداری، هلال احمر، انتظامی و پلیس راه، این محور دقایقی پیش بازگشایی شد.

به گفته سرپرست پلیس راه استان مازندران، این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت و مسافران گرفتار در داخل تونل، پس از مدتی به بیرون هدایت شدند.

سرهنگ عبادی تصریح کرد: جاده کندوان هم که دیشب بر اثر جاری شدن سیلاب و رانش کوه بسته شد با تلاش بی وقفه نیرو‌های راهداری و پلیس راه ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه صبح امروز بازگشایی شد.

سرپرست پلیس راه استان مازندران تاکید کرد: با توجه به هشدار‌های هواشناسی و احتمال جاری شدن سیل و روان آب و ریزش سنگ از کوه، مسافران به هیج عنوان در جاده‌های مازندران تردد نکنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها